PERSONAL

Meie meeskonnas töötavad pädevad ja oskuslikud advokaadid ja eksperdid. Kõik meie advokaadid on Soome Advokatuuri liikmed. Advokaadid on kohustatud austama õigust ja järgima ametialase käitumise reegleid. Ametialase käitumise reeglid ja määrused leiate Soome Advokatuuri kodulehelt.

Filtreeri kontaktandmeid asukoha põhjal:

Raappana, Reima

Reima Raappana

Partner
Vandeadvokaat, tegevjuht
reima.raappana@ferenda.fi
+358 20 778 9580

Rahvusvaheline kaubandus, äriõigus, lepinguõigus, põlvkondade vahetus, kohtuprotsessid ja vaidluste lahendamine, tööõigus, juhtimiskonsultatsioonid, juriidilised koolitused ja kursused

Halme, Matti

Matti Halme

Partner
Vandeadvokaat, töötanud kohtunõunikuna
matti.halme@ferenda.fi
+358 20 778 9597, +358 44 294 3701

Äriõigus, lepinguõigus, kahjude küsimused, kindlustusõigus, kohtuprotsessid ja vaidluste lahendamine, õiguslike riskide juhtimine, leppemenetlus, läbirääkimiste konsultatsioonid

Rautonen, Minna

Minna Rautonen

Partner
Vandeadvokaat, töötanud kohtunõunikuna
minna.rautonen@ferenda.fi
+358 20 778 9592, +358 40 581 8359

Keskkonnaõigus, lepinguõigus, äriõigus, kohtuprotsessid ja vaidluste lahendamine, tööõigus, võlaküsimused, kriminaalõigus, kahjude küsimused

Huopaniemi, Markku

Markku Huopaniemi

Partner

Vandeadvokaat, töötanud kohtunõunikuna
markku.huopaniemi@ferenda.fi
tel. +358 20 778 9598, +358 50 375 6564

Perekonna- ja pärimisõigus, maksuküsimused, kohtuprotsessid ja vaidluste lahendamine, kriminaalõigus, äriõigus

Liisa Maskonen

Vandeadvokaat, töötanud kohtunõunikuna
liisa.maskonen@ferenda.fi
+358 20 778 9586

Kriminaalõigus, lepinguõigus, kohtuprotsessid ja vaidluste lahendamine, immigratsiooniõigus, võlaküsimused, pankrotid, perekonnaõigus

Laura Linnove

Õigusteaduse magister

laura.linnove@ferenda.fi
+358 20 778 9586

Hiltunen, Päivi

Päivi Hiltunen

Vandeadvokaat
paivi.hiltunen@ferenda.fi
+358 20 778 9580

Äriõigus, lepinguõigus, rahvusvaheline õigus, perekonna- ja pärimisõigus, kaubamärgiküsimused, kriminaalõigus

Kanniainen, Tapio

Tapio Kanniainen

Vandeadvokaat
tapio.kanniainen@telia.com
+46 31 711 0408

Äriõigus, kriminaalõigus, kindlustusõigus, kaubandusõigus, tarbijakaitse, Rootsi seadusandlus, eraõigus, kohtuprotsessid ja vaidluste lahendamine

Krista Vierimaa

Krista Vierimaa

Vandeadvokaat, töötanud kohtunõunikuna
krista.vierimaa@ferenda.fi
+358 50 525 5322

Bragge-Raappana, Aino

Aino Bragge-Raappana

Finantsjuhtimine
aino@ferenda.fi
+358 20 778 9580

Raamatupidamine, ühinemiste ja omandamistega seotud ülesanded

Koppelo, Tuula

Tuula Koppelo

Sekretär
tuula.koppelo@ferenda.fi
+358 20 778 9580

Arved, ostud, ametiasutuste kontaktisik

Anna-Kaisa Kippola

 Anna-Kaisa Kippola

Sekretär
anna-kaisa.kippola@ferenda.fi
+358 20 778 9592

Arved, ostud, ametiasutuste kontaktisik

Myllymäki, Elli

 Elli Myllymäki

Legal trainee

elli.myllymaki@ferenda.fi
+358 20 786 1642

Riskilä, Ulriika

Ulriika Riskilä

Legal trainee
ulriika.riskila@ferenda.fi
+358 50 462 5930